background

Kovanie MACO Twin-Fit s dvojitou sklopnou funkciou

02.05.2011

Dovoľujeme si Vám predstaviť ďalšiu z noviniek firmy MACO. Kovanie, ktoré sklopí dve okenné krídla súčasne. V dobe, kedy je stále väčší dopyt po dokonalom vzhľade okna,efektívnej výmene vzduchu a úspore priestoru, vám ponúkame patentované kovanie pre plastové okna a drevené eurookná.

Spôsob fungovania

S kovaním "Twin-Fit" môžete paralelne sklopiť otváravo-sklopné okenné krídlo spolu so štulpovým. Pomocou poistky umiestnenej na rohovníku štulpového krídla (Multi-Trend) príp. rohovom prevode (Multi-Matic) je možné zo štandardnej sklopnej polohy dosiahnuť dvojitú sklopnú polohu. Pohodlné ovládanie oboch krídel jednou kľučkou.

Technika

"Twin-Fit" je vybavené štandardným otváravo - sklopným systémom a špeciálnou štulpovou prevodovkou,s možnosťou použitia pre PVC ako aj drevené profily. Prevedenie v povrchovej úprave Tricoat je dostupné na požiadanie.

Oblasť použitia

  • Multi-Matic
    výška krídla vo falci (FFH) 430 – 1590 mm / šírka krídla vo falci (FFB) 320 – 1050 mm
  • Multi-Trend
    výška krídla vo falci (FFH) 600 – 1500 mm / šírka krídla vo falci (FFB) 400 – 1050 mm

Harmónia vetrania

Aretáciou okna do sklopenej polohy pomocou dvojitej sklopnej funkcie je možné využiť celú šírku oboch krídel. Maximálna šírka sklopených krídel môže dosiahnuť až 2100 mm. V otvorenej polohe krídlo zaberá len polovicu rozmeru okna, čím ušetríte miesto v priestore.

Späť