background

Oslavujeme bezpečné riešenia

31.10.2011

Dobré veci sa vedia presadiť a dlho vydržia: v tomto roku oslavuje i.S. bezpečnostný valčekový čap desať rokov od svojho uvedenia na trh. MACO s týmto „i.S. riešením“ prišlo ako prvé na svete a to, že ostatní výrobcovia kovania nás nasledovali, potvrdzuje, že sme sa vydali správnym smerom.

i.S. Inteligentne bezpečné. Bezpečne inteligentné.

Jadrom bezpečnostného riešenia je rokmi osvedčený ochranný systém otočných i.S. bezpečnostných čapov, zaujímavý hneď z niekoľkých hľadísk. Odolnosť materiálu zaistená špeciálnym tlakovým odlievaním ocele, jednoducho regulovaný prítlak, ľahký chod vďaka otočnému hríbiku, či automatické prispôsobenie sa rozmerom rámu a krídla +/- 2 mm – to sú základné prednosti inteligentnej bezpečnosti MACO.

Samozrejmosť dodatočného vybavenia

S i.S. bezpečnostným čapom možno kombinovať bezpečnostné a štandardné uzávery. Ak požaduje Váš zákazník dodatočne vyšší stupeň ochrany proti vlámaniu, prípadne je treba dodatočne vybaviť existujúce okná, nie je to pre Vás žiaden problém. Pretože štandardné uzávery je možné kedykoľvek vymeniť za i.S. bezpečnostné uzávery. Štandardné okno sa tak rýchlo premení v prvok s ochranou proti vlámaniu. Takéto okno nezabudnite osadiť bezpečnostnou kľučkou vybavenou aspoň blokovacím tlačidlom. Bez bezpečnostnej kľučky okno nie je chránené!

Originál MACO. Originálna bezpečnosť.

To platí pre obe rady kovania: MULTI-TREND & MULTI-MATIC. MACO Vám tiež poskytne najširší program odskúšanej bezpečnosti so svojimi prvkami ochrany proti požiaru, povodniam a lavínam.

Okrem toho Vám môžeme vďaka nášmu rozsiahlemu programu školenia a projektu BEZPEČNÉ OKNÁ ponúknuť služby, ktoré zaistia bezpečnosť nie len Vašich okien a dverí.

Späť